Футзал EKSTRA-LIGA

Екстра-ліга: Голепад у Рівному, Ураган зупиняє Локомотив. Огляд 10 туру (Відео)

Spy-Football.com

28/11/2016 , 12:20

Останній уїк-енд листопада подарував нам старт другого кола регулярного чемпіонату Екстра-ліги. І від нього ми чекали, перш за все, несподіванок. А вийшло так, що десятий тур подарував нам і несподіванки, і надто результативні матчі.

Так вже були розставлені матчі, що центральна гра тура мала розпочати цей футзальний уїк-енд. Івано-франківський «Ураган» до гри з «Локомотивом» ще жодного разу в цьому сезоні не програвав у рідних стінах і не хотів це робити зараз. Але трохи курйозний гол від Свірідова на 11-й хвилині трохи під корегував плани «драконів». Виправити своє становище у першому таймі підопічним Івана Скіцка не судилось. Однак, вони це зробили у другій 20-хвилинці. Спочатку Сімка майже на початку другого тайму зрівняв рахунок. А потім, коли вже минув екватор тайму, харків’яни привезли у свої ворота пенальті, який реалізував Павленко. Проте, «залізничники» все-таки змогли проявити характер, і на 38-й хвилині Дмитро Сорокін врятував «Локо» від поразки – 2:2. Таким чином, і «Ураган», і «Локомотив» залишилися «при своїх» очках, але віл «ХІТа», як стало відомо трохи згодом, ще більше віддалились.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Локомотив» (Харків) – 2:2
Голи:
 Сімка (23), Павленко (32 – – 6-метрового) – Свірідов (11), Д. Сорокін (38)
Попередження: Біров (11), Горбатий (33) – О. Сорокін (28), Білоцерківець (30), Сірий (32)

Мабуть, ніхто не думав, що найрезультативніший матч туру відбудеться у Рівному. Але тут є одна закономірність: якби «кардинали» змогли реалізувати бодай би половину своїх моментів, то у підсумку вони, можливо, забили би стільки ж м’ячів, скільки це зробили «енергетики». Або навіть більше. Але нереалізація своїх моментів далася взнаки у другому таймі, коли «Енергія» використала більшість своїх можливостей, і це призвело до розгромного рахунку на табло спорткомплексу ДЮСШ-4. Однак, варто віддати належне рівнянам за те, що вони змогли скоротити рахунок до менш пристойного. Але це навряд чи втішить їх, враховуючи факт чергової домашньої поразки.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів) – 5:8
Голи:
 Басич (17), Мануйленко (24), Фаренюк (40), Новак (40), Легендзевич (39 – автогол) – Кордоба (12, 23), Мих. Грицина (16, 21), Легендзевич (26), Кузь (35, 36), Пітуля (40)
Попередження: Дармовіс (25), Піддубний (26), Фаренюк (27) – Федюк (15), Легендзевич (39)
Вилучення: Басич (21)

Перед поєдинком проти «Титан-Зорі» у гравців «Юні-Ламана», мабуть, були обґрунтовані сподівання на те, що за підсумками двобою їм вдасться взяти очки. І навіть коли рахунок вже став 1:0 на користь покровців, надія на «хеппі-енд» у підопічних Сергія Бутенка все одно була. Однак, її у другому таймі розвіяли голи Пічкурова та Шпигаря, які і стали вирішальними у цій зустрічі. Тому, «Титан-Зоря» повертається з Чорноморська з перемогою.

«Юні-Ламан» (Чорноморськ) – «Титан-Зоря» (Покровське) – 0:3
Голи:
 Кожемяка (8), Пічкуров (30), Шпигар (33)
Попередження: Захарян (12), Гірка (27), Коптєв (34) – Кожемяка (19)

Для херсонського «Продексіма» стало невеличким холодним душем те, що «Соколу» вдалося відносно швидко відкрити рахунок. Однак, бажання взяти реванш за поразку у Хмельницькому, мабуть, дуже сильно мотивувало підопічних Ігоря Москвичова, і, врешті-решт, це принесло свої плоди. Незадовго до перерви Ланко зрівняв рахунок у зустрічі. А вже у середині другого тайму Фетько вивів «Продексім» вперед. Однак, мінімальну перемогу херсонці так і не втримали, дозволивши Щербаню зрівняти рахунок. В результаті – нічия, що, вочевидь, підтверджує те, що «Сокіл» зовсім не випадково здобув перемогу над «мельниками» у першому колі.

«Продексім» (Херсон) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:2
Голи:
 Ланко (18), Фетько (30) – Подлюк (6), Щербань (34)
Попередження: Фетько (15), Бербенцев (25)

Останній матч цього туру відбувався у Житомирі. Місцеві вболівальники дуже сподівались на те, що «ЛТК/ІнБев/НПУ» стане першою командою, яка відбере очки у «ХІТа». І якби у підопічних Валерія Туркіна не виникало проблем з реалізацією своїх моментів, то, можливо, вони мали би шанси на перемогу. Однак, заради справедливості, додамо, що класно в цьому матчі грав і голкіпер «ХІТа» Владислав Лисенко. А в деяких епізодах фарт був на боці підопічних Олега Лук’яненка. А от самі «кабельники» показали своїм візаві, як треба реалізовувати свої епізоди. Забивши один м’яч у першому таймі, «ХІТ» збільшив свою перевагу у другому, і без проблем переміг з рахунком 3:0. Це вже десята поспіль перемога київської команди, яка дала можливість відірватись від «Локомотива» та «Урагана» на десять та одинадцять очок відповідно.

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «ХІТ» (Київ) – 0:3