Фото shakhtar-dynamo

Динамо-Шахтар. Огляд трибун головного матчу року (Фото)

Матч донецького «Шахтаря» і київського «Динамо» повинен мав дати відповідь на питання: чи буде інтрига в боротьбі за перше місце. Тільки в разі перемоги господарів у них зберігалися б шанси на чемпіонський титул. Після рівної в усіх відношеннях гри стало ясно, що шанси ці практично зникли, так як «Динамо» як і раніше має п’ятиочковий відрив

Перше, що кинулося в очі вже в чаші стадіону, це кількість уболівальників з синіми «розами». А хвилин за п’ятнадцять до стартового свистка стадіон, заповнений вже відсотків на 80, завівся: «Динамо», «Динамо»! Фанати киян підтримали порив, але, здалося, що такою гостинністю були трохи здивовані.

Ближче до початку зустрічі, коли на стадіоні традиційно звучить гімн «Шахтаря», вийшло вже менш красиво. Гімн номінальних господарів майже повністю заглушили скандування назви київського клубу. У цей момент згадалися всі прес-конференції Мірчі Луческу, на яких він заявляв, що всі – проти «Шахтаря». Мірча був правий – сьогодні Львів вболівав за Динамо.

Крім того, своїх київських друзів прийшло підтримати досить багато вболівальників «Карпат», які віддячили динамівців за підтримку на грі проти «Олімпіка».

Саме донецькі ультрас першими запалили піротехніку, на самому старті зустрічі.

Ультрас «Динамо» вели себе спершу досить мирно, але нуднуватий другий тайм вони вирішили розбавити яскравим “димовим” піро-шоу.

використано матеріали ua.tribuna.com

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
82 / 0.141 / 5.5mb