Нідерланди

Національні збірні тов.матч

У стані суперника. Польща пограла Нідерландам (Відео)

2/6/2016 , 9:58

Учасники Євро-2016 продовжують проводити товариські матчі напередодні старту Чемпіонату Європи.

Суперник збірної України у групі збірна Польщі у домашньому матчі поступилася збірній Голландії.

Господарі активно розпочали поєдинок і лише диво завадило їм відкрити рахунок. Особливо виділялася правий фланг атаки “кадри” де головними дійовими особами були Піщек та Блащиковські.

Однак поступово активність «червоно-білих» гасла, все частіше господарі обрізалися в центрі поля, а голландці тут же організовували контрвипади. і На 33 хвилині Янссен вивів команду Дані Блінда вперед.

Другий тайм поляки знову почали активніше, намагалися діяти нестандартно і навантажувати роботою Левандовскі. І на 60-й хвилині Милик виконав класну подачу з кутового, а Енджейчек продавив Ван Гінкеля і головою зрівняв рахунок в матчі – 1: 1.

Після голу гра перейшла під повний контроль польської команди, але розвинути свій успіх Польщі так і не вдалося. Голландці вистояли а в кінцівці, завдяки замінам і зовсім вирвала перемогу.

Польща – Нідерланди 1:2 (0:1)
Голи: 0:1 – Янссен (33), 1:1 – Енджейчик (60), 1:2 – Вейналдум (76)