Росія

Молодіжка Spy News

Кубок Співдружності. Україна громить Росію у фіналі

3/2/2014 , 9:03

ukrМолодіжна збірна Україна, перегравши в сьогоднішньому фіналі збірну Росії, стала переможцем Кубку Співдружності-2014! 4 голи без відповіді провели підопічні Сергія Ковальця у ворота господарів турніру! –  інформує ffu.org.ua.

Перший гол глядачі, що зібралися на трибунах СК «Петербурзький», побачили вже на 4-ій хвилині матчу − атака збірної України лівим флангом призвела до метушні у штрафній росіян, найбільш спритним у боротьбі за м’яч виявився Пучковський, який з близької відстані влучно поцілив у ворота − 1:0. Більш ніж вдалий початок для українців. Росіяни, які точно не очікували такого початку, усіма силами пішли вперед і на 15-ій хвилині…знову пропустили. Після розіграшу кутового, Приндета виграв верхову боротьбу, проте його удар прийшовся в поперечину, та першим на добиванні опинився Вакуленко, який і подвоїв перевагу українців в цьому матчі.

Збірна Росії, якій необхідно вже було відігравати 2 м’ячі, продовжила натиск на ворота українців, створивши відразу декілька небезпечних моментів, серед яких варто виділити момент на 20-ій хвилині, коли гравець росіян переграв нашого воротаря, та його удар пройшов поруч зі стійкою, а вже за декілька хвилин м’яч і зовсім потрапив у стійку воріт після небезпечного розіграшу штрафного. Також можна згадати, як на 38-ій Ткаченко у падінні врятував свої ворота після удару росіян з-за меж штрафної. Та, незважаючи на активні дії, відіграти бодай м’яч господарям турніру у першому таймі не вийшло.

Відразу після перерви, Редван Мемешев влучним ударом остаточно вбив інтригу у фінальній грі − 3:0 на користь українців вже на 47-ій хвилині матчу. За 10 хвилин, лише воротар росіян врятував свою команду після удару Калітвінцева та цілковитого розгрому в цьому матчі! У господарів же тепер головною метою стало забити хоча б гол престижу, та попереду у збірної Росії як і раніше нічого не виходило. У час, що залишався підопічні Сергія Ковальця продовжували створювати момент за моментом біля воріт суперника, інколи дозволяючи і росіянам проводити атаки, та обидва воротарі діяли блискуче. Остаточну ж крапку у матчі українці поставили на 90-ій хвилині, коли Тотовицький довів рахунок до 4:0!

Росія U-21 – Україна U-21 – 0:4 (0:2)

2 лютого. 17:00. Санкт-Петербург. СКК «Петербурзький». 3000 глядачів

Судді: Віталій Рушаков, Андрій Рунов, Рашид Абусуєв (усі – Росія)

Росія U-21: Леонов, Зуєв, Цвейба, Шаріпов, Могілєвєц, Болов (Ярмоліцкій, 85), Закускін, Зубарєв (Манзон, 46), Кутін, Зємсков (Панцирєв, 63), Зуйков

Головний тренер – Микола Пісарєв

Україна U-21: Ткаченко, Писько, Вакуленко (Маліновський, 69), Приндета, Мишньов (Мякушко, 89), Юрченко, Мемешев (Блізніченко, 80), Калітвінцев (Акулінін, 90), Сваток (Братков, 58), Мірошніченко (Гончар, 60), Пучковський (Тотовицький, 60)