Молодіжка Spy News

Кубок Валерія Лобановського вперше пройде у Донецьку

lobanВперше за 12 років турнір пам’яті видатного українського тренера Валерія Лобановського, який раніше приймав виключно Київ, цього разу відбудеться уДонецьку

Про це повідомляє dynamo.kiev.ua з посиланням на газету “Команда”.

Рішення про зміну місця проведення турніру прийняла дирекція Федерації футболу України. Знайшовся серйозний привід – в 1968 році в Донецьку завершив свою ігрову кар’єру великий український тренер.

12-й Меморіал Лобановського відбудеться 20 – 21 травня. Вже відомо, що в ньому візьмуть участь молодіжні збірні України, Італії та Чехії.

Для нашої команди цей турнір стане останнім етапом підготовки до одного з вирішальних матчів відбору на Євро-2015 з Хорватією, який відбудеться 28 травня на Балканах.

Меморіал Лобановського проводиться у форматі збірних U-21 з 2006 року. За цей час українці перемагали на ньому лише одного разу – в 2009-му.

 

ТегиТеги: Лобановський,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.145 / 5.6mb