Україна

Ліга Націй UEFA NATIONS LEAGUE

Збірна України зазнає нищівної поразки від Іспанії

7/9/2020 , 11:55

spain_ukr_espМатч 2 туру в елітній групі Ліги Націй для збірної України розпочався не найкращим чином. Вже на 2 хвилиніза фол Кривцова на Фаті суддя призначив пенальті у ворота Пятова. Серхіо Рамос його реалізував.

На 29 захисник Реала оформив дубль. А через 3 хвилини забив і сам Фаті, ставши таким чином наймолодшим автором забитого голу в ісорії збірної Іспанії.

Після такого першого тайму підопічні Шевченка так і не оговтались. У другій половині гра була не настільки динамічною, однак без голів не обійшлося. Новачок “Ман Сіті” Ферран Торрес вийшов на заміну і забив четвертий гол в ворота Пятова.

Таким чином, безпрограшна серія української команди перервалася на позначці в 12 матчів.

В останній раз до сьогоднішнього дня збірна України програвала 16-го листопада 2018 го року – підопічні Андрія Шевченка тоді зазнали поразки 1: 4 від Словаччини в поєдинку Ліги Націй.

До того ж, ця поразка стала найбільшою для Андрія Шевченка за період роботи на посаді головного тренера першої команди країни.

Ну і іспанці залишаються найнезручнішим суперником для збірної Українию. Це вже пята поразка поспіль від “Фурії роха”. Тільки один раз вдалося зіграти в нічию – 2:2 у матчі кваліфікації Євро+2004.

Іспанія — Україна 4:0
Голи: Рамос (3, пен, 29), Фаті (67), Ферран Торрес (84)