<
>

ЧЄ-2016 Євро-2016

Євро-2016. Роналду забиває на 95,Німеччина пропускає на 94. Всі результати (Відео)

15/10/2014 , 11:49

Учорашніми поєдинками Європа закрила жовтневий відбір на чемпіонат Європи. Втім, не всі матчі було дограні до кінця: матч збірних Сербії та Албанії був перерваний з причини бійки футболістів.

Головною несподіванкою футбольного вечора стала чергова невдача збірної Німеччини. Збірна Польщі після історичної перемоги над цими ж німцями не змогли обіграти шотландів.

Третю перемогу в нинішньому відбірковому циклі сенсаційно здобула збірна Північної Ірландії, яка обіграла в гостях греків – 2:0.

А Кріштіану Роналду нарешті забив за збірну. І зробив він це на 90+5 хвилині виїзної зустрічі проти Данії і , таким чином, приніс перемогу своїй команді.

Євро-2016. Відбірковий турнір

Група D

Німеччина – Ірландія – 1:1 (0:0)
Голи: Кроос, 71 (1:0); О’Шей, 90+4 (1:1)

Гібралтар – Грузія – 0:3 (0:2)
Голи: Гелашвілі, 9 (0:1); Окріашвілі, 19 (0:2); Канкава, 69 (0:3)

Польща – Шотландія – 2:2 (1:1)
Голи: Мончинскі, 12 (1:0); Мелоні, 18 (1:1); Нейсміт, 57 (1:2); Мілік, 76 (2:2)

Група Е

Сан-Марино – Швейцарія – 0:4 (0:3)
Голи: Сеферович, 10 (0:1); Сеферович, 24 (0:2); Джемайлі, 30 (0:3); Шакірі, 79 (0:4)