Франція - Чемпіон Світу 2018 (Відео)

Spy-Football.com

16/7/2018 , 11:58

fra_chemp

У вирішальному поєдинку Чемпіонату Світу збірна Франція обіграла Хорватію з рахунком 4: 2.

Уже в першому таймі глядачі побачили три голи. Спочатку двічі відзначилися хорвати – Маріо Манджукіч забив у свої ворота, а згодом Іван Перішіч рахунок зрівняв. Все той же Перішич зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і Грізманн реалізував пенальті, вивівши французів вперед.

У другому таймі збірні також забили три голи, змінивши трохи послідовність. Спочатку Погба і Мбаппе збільшили перевагу команди до 3 м’ячів. Хорватія відіграла один мяч після грубої помилки Уго Льоріса – відзначився Манджукич.

Однак на більше сил у хорватів не вистачило. Франція за рахунок замін втримала переможний рахунок і відсвяткувала перемогу на чемпіонаті світу, ставши дворазовим володарем трофея. Через 20 років…

Франція – Хорватія – 4:2
Голи: Манджукіч, 18 (аг), Грізманн, 38 (пен), Погба, 59, Мбаппе, 65 – Перішіч, 28, Манджукіч, 69