Національні збірні Ліга Націй

З 2018-го року стартує новий турнір УЄФА серед збірних - Ліга націй

uefaСоюз європейських футбольних асоціацій збирається створити новий турнір під назвою Ліга націй, яка замінить собою товариські матчі між збірними.

Очікується, що новий турнір проводитимуть кожні два роки, починаючи з 2018/2019. Ліга націй буде об’єднана з кваліфікаційним турніром чемпіонату Європи і надасть додатковий шанс на отримання путівки до фіналу Євро. Окрім іншого, турнір замінить товариські матчі збірних.

Формат буде наступним: 54 європейські збірні будуть розбиті на чотири дивізіони, виходячи з рейтингу. У межах цих дивізіонів протягом сезону вони будуть проводити ігри між собою, а потім на нейтральній території влітку відбудуться півфінали і фінали.

Футбольна асоціація розгляне цю пропозицію в четвер на Конгресі УЄФА в Казахстані, і сподівається, що нововведення підтримає більшість представників

ТегиТеги: Ліга Націй, УЕФА,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.171 / 5.56mb