Думки Павелко

Павелко: Закон про запобігання корупції у спорті прийнятий

pavelkoВерховна Рада прийняла Закон про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень №2243а – підтримали законопроект 243 депутати.

В розмові з Чемпіоном президент ФФУ Андрій Павелко відзначив, що цей закон допоможе виявляти та карати головних дійових осіб в організації договірних ігор.

“Сьогодні прийнято законопроект, який поставить Україну в один ряд з провідними футбольними державами Європи. Законопроект прийнято одноголосно, і з сьогоднішнього дня розпочинається не тільки боротьба з договірними матчами, а й кримінальна відповідальність для всіх учасників і організаторів таких поєдинків, а саме реальний термін ув`язнення чи великі грошові стягнення”, – сказав він.

“Також в ФФУ було прийнято рішення про розгляд усіх випадків відомих договірних матчів в Україні, і цей закон дасть поштовх для їх розслідування”, – підсумував Павелко.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.143 / 5.57mb