Думки Віктор Леоненко

Віктор Леоненко: "Не можна поводитися так як Ярмоленко"

Spy-Football.com

11/2/2014 , 23:09

leonenkoВіктор Леоненко оцінив можливості українських футболістів забити 100 і більше голів у кар’єрі , і розкритикував Андрія Ярмоленка.

- Зараз хочеться , щоб більше наших футболістів забивали. Девіч таки не наш . Селезньов щось там старається. Артемко Мілевський зараз в Майамі , я б хотів , щоб він грав , але щось йому все лінь. Хоча років йому вже чимало. Але , заб’є 100 м’ячів , я буду тільки радий , сам йому вручу приз. Я ж проти Мілевського нічого не маю .

Я зараз проти Ярмоленка. Так не можна поводитися. Я не даром сказав , що він дурний . Навіть не так , він тупий. І тут скоріше Суркіс винен. Тому що штрафи повинні бути такі , щоб людина не пуляла м’яч на 91 -й хвилині , вихоплюючи собі жовті та червоні картки , і пропускаючи матч з «Валенсією ».

А потім Блохін скаже , як завжди , що у нього немає основних двох гравців . Що Мбокані ( стукає об стінку ) , що Ярмоленко. А винен у всьому товариш Суркіс.

Якщо у цих людей немає голови на місці , то штрафуй їх , щоб не було таких дурних жовтих і червоних карток , – цитує Леоненка Sport.ua .

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.359 / 5.68mb