<
>

Реклама

Думки Ігор Суркіс

Ігор Суркіс: "Я все пам'ятаю! Можуть навіть не мріяти про єдиний пул" (Відео)

Spy-Football.com

12/4/2017 , 9:04

Президент Динамо Ігор Суркіс в різкій формі виключив ймовірність того, що Динамо увійде в єдиний телевізійний пул УПЛ.

На цьому тижні президент української Прем’єр-ліги Володимир Генінсон заявив, що ліга виступає за централізацію продажів трансляцій.

Однак президент Динамо категорично відмовляється обговорювати можливість створення єдиного пулу, мотивуючи це упередженим ставленням коментаторів і експертів телеканалів Футболу до його команди.

«Всі ці розмови про єдиний пул – не для нас. Що таке єдиний пул? Це – телеканал Футбол, який буде ганьбити моїх футболістів всіх матчах і програмах з першої хвилини, а я при цьому буду мовчати? Не буде такого ніколи », – сказав Ігор Суркіс в інтерв’ю FootballHub.

«Про який єдиний пул ми можемо говорити, якщо люди дозволили собі образи на адресу моїх футболістів, яких я зобов’язаний захищати. Якщо хтось думає, що минув час і я все забув, то нічого подібного. Я все пам’ятаю ».

«Які б гроші не були нам запропоновані, нехай навіть не мріють. Ні в який єдиний пулі Динамо права на трансляції не передасть ».

В даний час всі домашні матчі чинних чемпіонів України транслює 2 + 2. За словами Суркіса, якщо ж навіть з якихось причин ситуація зміниться, то є багато інших бажаючих показувати ігри киян.

«Ми як транслювали наші ігри на телеканалі 2 + 2, так і будемо продовжувати це робити. Якщо цей канал не захоче нас показувати, то повірте: є дуже багато інших бажаючих це робити ».

Днями також відбулася зустріч президента Ла Ліги Хав’єра Тебаса з УПЛ, на якій він наголосив на необхідності централізованого продажу прав на трансляції.

На даний момент телевізійні права домашніх матчів клубів чемпіонату зосереджені у двох медіа-холдингів – 1 + 1 медіа, власником якого є президент Дніпра Ігор Коломойський, і медіа-група Україна, яка є одним з численних активів власника Шахтаря Ріната Ахметова

ТегиТеги: Суркіс тв

Реклама