Думки Віктор Вацко

Віктор Вацко: Ребров каже, що кризи у Динамо немає, хоча вся Європа пише про інше

Динамо моментів створює з кожним разом все менше, але причина не у фізичному стані футболістів.

Так експерт програми “Великий футбол” на каналі “Футбол 1″ Віктор Вацко прокоментував поразку киян у зустрічі із Зорею.

“У мене викликає питання гра Антунеша. Гравець, який зробив результативну помилку з Наполі, невпевнено зіграв із Зорею. Будь-який тренер уже б вирішив спробувати когось з U-19, але Ребров цього не робить”, – сказав він.

“Він каже, що кризи у Динамо немає, хоча вся Європа пише саме про інше. Принаймні, є криза результату”, – додав коментатор.

За словами Вацка, не можна знати, як проходили тренування, підготовка до матчу, але криза результату є, тому що кияни набрали всього одне очко в останніх чотирьох іграх.

“Знову, як завжди, Зоря на контратаках виглядала дуже серйозним суперником. До речі, у минулому сезоні у такому ж матчі Зоря була розібрана Динамо та не змогла в атаку жодного разу вийти”, – зауважив він.

“Не знаю, у чому причина такого результату у цьому році, але це точно не фізичний стан. Динамо відпочивало на два дні більше. Але моментів вони створюють з кожним разом все менше”, – підсумував він.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.517 / 5.6mb