Думки Мирон Маркевич

Мирон Маркевич: Справа не в тренерах. В Динамо немає команди, слабке керівництво і президент

Мирон Богданович традиційно жорстко пройшовся по київському клубу

Відомий український фахівець, глава комітету національних збірних УАФ і куратор “Руху” Мирон Маркевич висловився щодо звільнення Олексія Михайличенка з посади головного тренера “Динамо”.

“Яка різниця, який тренер? Там немає команди, слабке керівництво і президент. Причому тут тренери? Головне – немає команди. Будуть міняти тренерів – далі що? Яка різниця, хто буде тренувати?

В “Динамо” потрібно все докорінно змінювати. Не може такого бути, що двадцять років у всьому винні всі, крім президента клубу. Він явно не тягне.

Там повний бардак. Був винен Хацкевич, тепер Михайличенко. В “Динамо” зараз нікому грати, крім 3-4 гравців. Хто бере тих футболістів? Хто брав Соля і інших гравців, які явно не рівня “Динамо”? Це найслабша команда в історії “Динамо”. Хто її сформував?

Припустимо, прийде Віктор Скрипник, він хороший тренер, довів це роботою з “Зорею”. Якщо Скрипнику дадуть підписати хоча б сім-вісім гравців хорошого рівня, а не щось таке, що не так лежить або бігає по Європі і шукає, де б ще заробити, він щось зробить в “Динамо”.

Якщо ж такого підсилення не буде, і він хоче згоріти – нехай йде, немає питань. На трьох-чотирьох футболістах вся команда не може виїхати, а президент клубу цього не розуміє, він не футбольна людина”, – сказав Маркевич.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.141 / 5.01mb