Думки Ігор Суркіс

Ігор Суркіс: Не подати заявку на Євро-2020 - це злочин ФФУ перед українським народом

surНе подати заявку на Євро-2020 – це злочин ФФУ перед українським народом.

Про це заявив президент Динамо Ігор Суркіс.

“У 2012 році вся наша країна здійснила подвиг: побудувала інфраструктуру і провела, як сказав Платіні, один з найкращих чемпіонатів Європи за останній час. Не подати заявку на Євро-2020, коли все готово і, я б сказав прямо, є лобіст в УЄФА, який може це проштовхнути – це злочин вже не тільки перед українським футболом, а перед українським народом”, – сказав він.

“В Україні відбулися певні події, люди були обурені і хотіли жити по-новому. А сьогодні Федерація футболу продовжує працювати по-старому. Це неможливо. Я як людина, що вкладає у футбол гроші, здоров’я , душу і серце протягом 23 -х років , не розумію , чому до нас так байдуже ставляться”, – цитує Суркіса dynamo.kiev.ua.

Раніше міністр молоді та спорту Дмитро Булатов повідомив, що Федерація футболу України не погоджувала проведення Євро-2020 в Україні з владою країни.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.187 / 4.92mb