Думки Артем Мілевський

Артем Мілевський: "Скоро ви побачите старого Артема" (Відео)

Spy-Football.com

26/1/2017 , 19:50

Український нападник Артем Мілевський хоче закріпитися в основному складі “Тосно” і допомогти команді підвищитися в класі.

- Ми працюємо над цим, з хлопцями розмовляємо, обговорюємо, яке у нас становище в турнірній таблиці. Ми знаємо, чого ми хочемо досягти, як ми хочемо це зробити, тому, ми з кожним тренуванням додаємо, віримо в себе і сподіваємося опинитися нарівні в такими командами, як “Локомотив”, “Зеніт”, “Спартак” в наступному році.

Я давно не проходив збір. Для мене він особливий. Я дуже переживав, як я буду виглядати, набирати кондиції, але важко всім. Це нормально для першого збору. Ми набігали багато кілометражу, набігалися з м’ячем, було непросто.

Я дуже хочу відпрацювати три збори без травм, не пропустити жодного тренування. Для мене це на першому місці. Якщо я це все зроблю, можливо, ви побачите старого Артема, – сказав Мілевський.

Нагадаємо, нещодавно Артем відзначився за “Тосно” в контрольному матчі з румунською “Політехнікою”.

джерело: footballua.tv

ТегиТеги: Мілевський,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
67 / 0.140 / 5.57mb