Думки Олександр Ярославський

Ярославський: "Уболівальники можуть тиснути на владу"

jaroslavskyЕкс -президент ” Металіста ” вважає , що футбольні фанати мають право виходити на вулиці , щоправда, без клубної символіки

Колишній власник ” Металіста” , президент DCH Олександр Ярославський вважає , що фанатська громадськість в дні , коли вирішується доля країни , має повне право захищати принципи фейр- плей не тільки в спорті , а й у реальному житті.

“Якщо арбітр на полі , вибачте , ” заряджений “, з трибун кричать:” Суддю на мило ! ” . Якщо судді ” заряджені “по всій країні , вболівальники мають повне право вийти на вулицю і сказати , що вони думають з цього приводу. Незалежно від того , що скаже їм керівництво клубу , ФФУ або мер конкретного міста ” – цитує екс-власника ФК” Металіст ” ІА Regnum .

Нагадаємо , президент Федерації футболу України Анатолій Коньков учора звернувся до вболівальників країни з проханням відмежуватися від політики.

У Харкові ультрас “Металіста” 25 січня вирішили захистити харківський Евромайдан від можливих провокацій. У самому клубі засудили ініціативу фанатської громадськості, пригрозивши не пускати на стадіон. “Наш футбольний клуб, як і футбол в усьому світі, – поза політикою”.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.173 / 5.55mb