<
>

Реклама

Думки Олександр Ярославський

Ярославський: "Уболівальники можуть тиснути на владу"

Spy-Football.com

29/1/2014 , 9:04

jaroslavskyЕкс -президент ” Металіста ” вважає , що футбольні фанати мають право виходити на вулиці , щоправда, без клубної символіки

Колишній власник ” Металіста” , президент DCH Олександр Ярославський вважає , що фанатська громадськість в дні , коли вирішується доля країни , має повне право захищати принципи фейр- плей не тільки в спорті , а й у реальному житті.

“Якщо арбітр на полі , вибачте , ” заряджений “, з трибун кричать:” Суддю на мило ! ” . Якщо судді ” заряджені “по всій країні , вболівальники мають повне право вийти на вулицю і сказати , що вони думають з цього приводу. Незалежно від того , що скаже їм керівництво клубу , ФФУ або мер конкретного міста ” – цитує екс-власника ФК” Металіст ” ІА Regnum .

Нагадаємо , президент Федерації футболу України Анатолій Коньков учора звернувся до вболівальників країни з проханням відмежуватися від політики.

У Харкові ультрас “Металіста” 25 січня вирішили захистити харківський Евромайдан від можливих провокацій. У самому клубі засудили ініціативу фанатської громадськості, пригрозивши не пускати на стадіон. “Наш футбольний клуб, як і футбол в усьому світі, – поза політикою”.

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама