Думки Луческу

Луческу: окупація Донбасу? В історії Румунії теж таке було

lucheskuГоловний тренер “Шахтаря” навів історичну паралель румунського футболу, коли команди не грали на рідних стадіонах через окупацію.

“В історії Румунії був момент, коли країна так само втратила Трансільванію – після Віденського трактату. Тоді команда “Орадя” була багаторазовим чемпіоном Румунії. Вона переїхала до Угорщини і виграла той чемпіонат. Інша команда, “Університатя” (Клуж) – відомий студентський клуб із багатющою історією, – перебралася з міста Клуж на південь Трансільванії, щоб грати в Сібіу в румунському чемпіонаті. Думали, що це ненадовго, але затрималися там на кілька років. Чотири роки потому клуб повернувся до звичайного життя в Клуж, як і інші команди, які повернулися до Румунії, щоб грати в національній першості. “Орадя” на все життя втратила симпатію румунів, їх ніхто не поважав, коли вони повернулися в чемпіонат. І навпаки, “Університатя” (Клуж) донині користується божевільною симпатією в державі, незалежно від того, на якому полі проводяться матчі! У той час вони поїхали зі свого міста, та не покинули країну. Приблизно те ж саме зараз відбувається з нами. Нашій команді мали б аплодувати, а не освистувати її і ставитися так, як ставляться.

Я кажу як людина, яка приїхала ззовні і перебуває зараз у цій країні. А могло статися те ж саме, що і в Криму, де припинили існування два українських клуби! Так само могло статися і з “Шахтарем”. І тільки завдяки президенту нашого клубу “Шахтар” – символ футбольного Донбасу і європейський бренд – не зник.

Джерело: shakhtar.com

ТегиТеги: Луческу, Шахтар,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
67 / 0.156 / 5.49mb