<
>

Реклама

Думки Луческу

Луческу: окупація Донбасу? В історії Румунії теж таке було

Spy-Football.com

29/4/2015 , 12:33

lucheskuГоловний тренер “Шахтаря” навів історичну паралель румунського футболу, коли команди не грали на рідних стадіонах через окупацію.

“В історії Румунії був момент, коли країна так само втратила Трансільванію – після Віденського трактату. Тоді команда “Орадя” була багаторазовим чемпіоном Румунії. Вона переїхала до Угорщини і виграла той чемпіонат. Інша команда, “Університатя” (Клуж) – відомий студентський клуб із багатющою історією, – перебралася з міста Клуж на південь Трансільванії, щоб грати в Сібіу в румунському чемпіонаті. Думали, що це ненадовго, але затрималися там на кілька років. Чотири роки потому клуб повернувся до звичайного життя в Клуж, як і інші команди, які повернулися до Румунії, щоб грати в національній першості. “Орадя” на все життя втратила симпатію румунів, їх ніхто не поважав, коли вони повернулися в чемпіонат. І навпаки, “Університатя” (Клуж) донині користується божевільною симпатією в державі, незалежно від того, на якому полі проводяться матчі! У той час вони поїхали зі свого міста, та не покинули країну. Приблизно те ж саме зараз відбувається з нами. Нашій команді мали б аплодувати, а не освистувати її і ставитися так, як ставляться.

Я кажу як людина, яка приїхала ззовні і перебуває зараз у цій країні. А могло статися те ж саме, що і в Криму, де припинили існування два українських клуби! Так само могло статися і з “Шахтарем”. І тільки завдяки президенту нашого клубу “Шахтар” – символ футбольного Донбасу і європейський бренд – не зник.

Джерело: shakhtar.com

ТегиТеги: Луческу Шахтар

Реклама