Думки Тарас Степаненко

Тарас Степаненко: Я один сплачую податків більше, ніж все Динамо разом узяте

Spy-Football.com

30/11/2017 , 12:14

Пізахисник Шахтаря Тарас Степаненко один платить більше податків, ніж все Динамо разом узяте.

Про це заявив сам Тарас.

“Мені не дуже подобається, коли ділять українців на правильних і неправильних; коли тобі кажуть, що позбавлять громадянства за те, що ти не надів футболку, незважаючи на те що я з 17 років являюсь гравцем збірної України і з того ж віку співаю гімн України”, – наголосив хавбек гірників.

“Що стосується патріотизму, то я хочу сказати одне: я як громадянин України, плачу зі своєї зарплати податки, які йдуть на те, щоб отримували зарплати наші військові, вчителі, лікарі, будівельники. І мені здається, що я один заплатив податків більше, ніж все Динамо разом узяте”, – зазначив хавбек.

“Чи то в цій ситуації потрібно дивитися на патріотизм, чи то купити футболку за 200 гривень, чи то заплатити податки, тому що всі ми знаємо – які грають в топ-клубах футболісти не бідні люди”, – продовжив гравець.

“Не потрібно робити з патріотизму бізнес, кожен допомагає чим може, і не афішує це. Ніхто з нас на цьому не піариться і не виносить це на обговорення громадськості. Кожен українець в Шахтарі – патріот. Ми любимо свою країну, захищаємо кольори нашої країни і робимо все правильно”, – цитує Степаненка Footboom.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.156 / 5.59mb