Думки Тарас Степаненко

Тарас Степаненко: Я один сплачую податків більше, ніж все Динамо разом узяте

Пізахисник Шахтаря Тарас Степаненко один платить більше податків, ніж все Динамо разом узяте.

Про це заявив сам Тарас.

“Мені не дуже подобається, коли ділять українців на правильних і неправильних; коли тобі кажуть, що позбавлять громадянства за те, що ти не надів футболку, незважаючи на те що я з 17 років являюсь гравцем збірної України і з того ж віку співаю гімн України”, – наголосив хавбек гірників.

“Що стосується патріотизму, то я хочу сказати одне: я як громадянин України, плачу зі своєї зарплати податки, які йдуть на те, щоб отримували зарплати наші військові, вчителі, лікарі, будівельники. І мені здається, що я один заплатив податків більше, ніж все Динамо разом узяте”, – зазначив хавбек.

“Чи то в цій ситуації потрібно дивитися на патріотизм, чи то купити футболку за 200 гривень, чи то заплатити податки, тому що всі ми знаємо – які грають в топ-клубах футболісти не бідні люди”, – продовжив гравець.

“Не потрібно робити з патріотизму бізнес, кожен допомагає чим може, і не афішує це. Ніхто з нас на цьому не піариться і не виносить це на обговорення громадськості. Кожен українець в Шахтарі – патріот. Ми любимо свою країну, захищаємо кольори нашої країни і робимо все правильно”, – цитує Степаненка Footboom.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
67 / 0.243 / 5.38mb