Поза грою Scotland

Шотландські гранди хочуть перейти в Англійську Премьєр-Лігу

celticГоловні футбольні клуби Шотландії хочуть перейти в сильніший чемпіонат.

Головний тренер шотландського Селтіка Ронні Дейла заявив, що його клуб прагне до того, щоб виступати в англійській Прем’єр-лізі.

“Це може зайняти багато часу але, Селтік це команда, яка повинна отримати шанс виступати в кращій футбольній лізі світу”, – сказав він.

“Я сподіваюся, в підсумку ми зможемо потрапити в англійську Прем’єр-лігу. Такі речі швидко не робляться, тим більше в Англії”, – заявив тренер.

Шотландські клуби амбітно налаштовані на своє потрапляння в АПЛ.

Дана тема була порушена в черговий раз після того, як акціонер Дермот Десмонд заявив про готовність Селтіка і Глазго Рейнджерс увійти в еліту англійського футболу, пише Телеграф.

Нагадаємо, на даний момент Селтік знаходиться на 2-ому місці у чемпіонаті Шотландії, поступаючись Абердіну 4 очками. Аось інший гранд Рейнджерс, після банкрутствау 2012 році, виступає узагалі у другому дивізіоні.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.145 / 5.59mb