Трибуна Катар-2022

Чемпіонат світу у Катарі политий кровю робітників

RedCardАктивісти об’єднання будівельних профспілок провели пікет біля штаб-квартири ФІФА в Цюріху, повідомляє Reuters. Сьогодні – перший із двох днів засідань виконкому Міжнародної федерації футболу, на яких обговорюється проведення чемпіонату світу-2022 в Катарі і його можливий перенос з традиційних червня-липня на інші терміни.

Близько 100 протестувальників зібралися біля центрального входу в офіс ФІФА і стали розмахувати червоними картками, немов показуючи їх світовим футбольним властям.

Таким незвичайним способом представники профспілок висловили протест проти недостатньої охорони праці при підготовці до ЧС-2022. За повідомленнями британської преси минулого тижня, протягом літа на будівництвах в Катарі загинуло кілька десятків робітників з Непалу (наводиться цифра 40 чоловік).

Представник ФІФА Вальтер Де Грігоріо сказав, що у ФІФА ще не визначилися, чи варто переносити чемпіонат світу-2022 в Катарі на зимовий час. Цю пропозицію підтримують багато спеціалістів, включаючи президентів ФІФА і УЄФА – Зеппа Блаттера та Мішеля Платіні.

- У тому, що чемпіонат світу буде проведено в Катарі, ніяких сумнівів – наводить Goal.com слова Де Грігоріо. – Залишається інше питання: якщо його проводити взимку, то коли? У листопаді, грудні, січні? Не знаю. Але турнір точно відбудеться в Катарі.

за матеріалами  Спорт-Экспресс

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.174 / 5.54mb