Трибуна Spy News

Ультрас "Шахтаря" втрутилися в бійку на Донецькому Майдані (Відео)

sha_ultrУльтрас донецького “Шахтаря” втрутилися у бійку між прихильниками єдності української держави та проросійськими сепаратистами.

Сьогодні в Донецьку відбулось два мітинги – “За єдину країну”, організований прихильниками соборності Украни та виступ активістів, які прагнуть долучення до “Росєї-матушки”. З одного та іншого боку прибуло 5 та 2 тисячі демонстрантів відповідно. На жаль, не обійшлось без сутички, яку спричинили путінські прихвосні, котрі застосовували грубу силу, пшикали балончиками, плювалися та намагалися розігнати опонентів. Прихильники “гірників” не могли залишатися осторонь та кинулися захищати євромайданівців.

Загалом у бійці взяло участь 400 чоловік. Стався інцидент на площі Леніна. Також нелюди спричинили ДТП, перекинувши автозак на автівку ДАІ.

Щоб ультрасів не переслідували проросійські активісти, налаштовані на бійки і провокації, міліція розвозить ультрас в автозаках з площі Леніна по місту.

відео from-ua.com

за матеріалами bfootball.com.ua

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.213 / 5.58mb