<
>

Трибуна Cerro Porteño

Шалена розв'язка у чемпіонаті Парагваю. Чемпіонство завдяки голам на 90+9 та 90+11 хвилинах (Відео)

Spy-Football.com

8/12/2021 , 16:52

cerro_porteno_paraguayПам’ятаєте цей гол Серхіо Агуеро на 94-й хвилині, який приніс «Манчестер Сіті» перший чемпіонський титул в АПЛ? Забудьте, тепер в історії футболу є крутіша розв’язка.

Днями в Парагваї завершилася Клаусура – черговий футбольний чемпіонат. Перед останнім туром на титул претендували дві команди: Гуарані та Серро Портеньо. В останньому матчі їм випало зіграти між собою: Серро Портеньо випереджав суперника на два очки, але на користь Гуарані говорив фактор домашнього поля. Те, що трапилося далі, — справжнє божевілля.

Загинайте пальці:

“Серро Портеньо” з 15-ї хвилини грав у меншості – півзахисник Алан Бенітес отримав пряму червону за грубу гру.

“Гуарані” скористався чисельною перевагою і забив два голи – на 36-й та 51-й хвилинах. Рахунок 2:0, який повністю влаштовував господарів, протримався на табло до компенсованого часу. Здавалося б, що могло б піти не так?

Але «Гуарані» знайшов, як зіпсувати собі життя – нерозумний вчинок зробив воротар команди Гаспар Сервіо. Поки гравець «Гуарані», який отримав дрібну травму, лежав за межами поля, Сервіо вирішив втягнути його всередину, щоб потягнути час. Зробивши це, голкіпер господарів отримав другу жовту картку та був вилучений. Крім того, суддя видалив і травмованого захисника Роберто Фернандеса: той надто активно висував арбітру претензії і теж заслужив на червону.

Як підсумок: на 93-й хвилині «Гуарані» залишився вдев’ять без права зробити заміну. У ворота був змушений стати захисник Маркос Касерес. Але «Серро Портеньо», як і раніше, треба було забивати два.

І вони забили! На 99-й хвилині відзначився Альберто Еспінола, а на 101-й капітан «Серро Портеньо» Хуан Патіньо.

Головного суддю Хуанкарлоса Хуліадосу поліції довелося виводити зі стадіону, прикривши щитами, щоб бідолаху не роздерли розгнівані фанати «Гуарані».

У чемпіонаті Парагваю є 4 головні гранди — це «Гуарані», «Серро Портеньо», «Олімпія» та «Лібертад». “Серро Портеньо” завдяки неймовірній розв’язці в Клаусурі-2021 додав до своєї колекції 34-й чемпіонський титул. 45-разовий чемпіон країни «Олімпія» у цій Клаусурі посіла лише восьме місце.