Трибуна ULTRAS

На каналі Ахметова заявили, що фанати Динамо викрали та побили апаратуру

tvПісля фіналу Кубка України Динамо – Шахтар уболівальники, які вибігли на поле, пошкодили, а також викрали апаратуру телеканалів Футбол1/Футбол2.

Про це заявив генеральний директор каналів “Футбол 1″/”Футбол 2″ Олександр Денисов на прес-конференції, присвяченій матчу за Суперкубок України-2015 Динамо – Шахтар, розповів про наслідки заворушень під час фіналу Кубка України.

“Під час фіналу Кубка України постраждала наша техніка – частину техніки викрадено, частину поламано. Щоправда, організатор компенсував нам витрати без жодних судових позовів. Всі розуміють, що це був форс-мажор”, – цитує Денисова Футбол24.

Нагадаємо, що під час і після фінального матчу Кубка України Динамо – Шахтар, який проходив на НСК “Олімпійський”, на поле вибігли тисячі вболівальників. Тоді було поламано ворота і пошкоджено газон.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.157 / 5.57mb