Трибуна world cup

Офіційно. ФІФА розширила чемпіонат світу до 48 команд

Рада ФІФА одноголосно схвалила розширення кількості учасників чемпіонату світу з футболу до 48 команд, повідомляє офіційний твіттер організації.

Зміни вступлять в силу з розіграшу 2026 року, а фінальна стадія турніру буде складатися з 16 груп по 3 команди в кожній.

Згідно з попередньою інформацією бразильського видання Globo Esporte, розподіл квот по континентах буде виглядати наступним чином:

Європа – 16 команд-учасниць
Африка – 9,5 (дробове число позначає, що до цілого кількості команд-учасниць від континенту може додатися ще одна, якщо їй вдасться подолати раунд плей-офф міжконтинентального відбору)
Азія – 8,5
Південна Америка – 6,5
Центральна і Північна Америка – 6,5
Океанія – 1

Нагадаємо, що збільшення кількості учасників чемпіонатів світу було одним з головних передвиборних обіцянок нинішнього глави ФІФА Джанні Інфантіно.

Два найближчі чемпіонати світу в 2018 і 2022 роках, які відбудуться в Росії та Катарі відповідно, пройдуть за старою схемою і з 32 командами-учасницями.

ТегиТеги: ФІФА,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.161 / 5.58mb