Поза грою money

Европські клуби продовжують домінувати над командами США

Іспанська атомна електростанція Реал знову очолила перелік великих грошових виробників футбольної енергії! Порівняно з минулим роком Реал підняв планку свого річного прибутку, якщо рахувати у доларах США, до 625 млн (549,5 млн €), це протягом 2013-14 сезону відповідно до щорічного «звіту по футбольних клубах»  компанії Deloitte.

Манчестер Юнайтед з англійської прем’єр-ліги скочив на другу позицію з $ 589 млн доходу, завдяки, в значній мірі продажу нового дизайну форми, який (продаж) реалізований був на суму $ 71,9 млн в 2013-14 рр.

Що стосується провідних американських спортивних команд, Dallas Cowboys із НФЛ єдині мають досить вигідне порівняння з футбольними грандами, маючи до $ 560 млн доходу протягом 2013 року згідно з даними Forbes. Тим часом, шість футбольних клубів мають більший дохід, ніж в Нью-Йорк Янкіз(MLB), чия виручка склала $ 461 млн в 2013 році відповідно до Forbes знову ж таки.

Ось якого вигляду мають «топ-гроші-мейкери» в кожній з чотирьох провідних північноамериканських спортивних ліг в порівнянні з провідними футбольними клубами з усього світу.

Futbol-proti-SSHA

за матеріалами 11na11.com

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.272 / 5.4mb