Трибуна PFL

ПФЛ презентувала новий логотип та трофей (Фото)

Професійна футбольна ліга провела повний ребрендинг, і презентувала новий логотип і трофей.

Старий логотип вважався повністю застарілим і не відповідав часу.

Новий зроблений у формі правильного п’ятикутника з елементом футбольного м’яча, який, на думку Ліги, означає об’єднання.

Перша і Друга ліги разом з іншими турнірами під егідою ПФЛ теж отримають нові логотипи, центральним елементом яких буде той самий зелений п’ятикутник, але зі знаком лева в середині.

Вибір на користь лева зроблений через символічності – перший документально зафіксований матч в Україні відбувся в місті Львів, символом якого є саме лев.

СЛОГАН: ТУТ НАРОДЖУЮТЬСЯ ЗІРКИ!

«Футбол за роки Незалежності зробив дуже багато для утвердження України в геополітичному просторі. Наші зірки – наша гордість, кумири для мільйонів дітей, які хочуть бути схожими на найталановитіших українських спортсменів. Шлях всіх зірок українського футболу починався в командах, які брали участь в змаганнях ПФЛ », – говорить прес-реліз нового брендингу.

ПФЛ вважає новий дизайн трофея інноваційним і відповідним новій системі ідентифікації.

за матеріалами SportArena

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
69 / 0.159 / 5.6mb