Трибуна Spy News

Донецькі підлабузники виправдовують хамство Луческу

football_chanelВідомий футбольний експерт Сергій Морозов прокоментував епізод після матчу між донецьким « Шахтарем» та львівськими «Карпатами».

«Причиною поведінки Мірчі Луческу після матчу, крім футбольних емоцій, була груба гра з боку «Карпат». Перед Лігою чемпіонів для «Шахтаря» будь-яка травма на гірше. Саме в цьому я бачу основну причину, чому Луческу не потиснув руку Севідову. Згадайте стрибок Федорчука двома ногами в Дуґласа Кошту. Це ж був ризик нанесення травми. Зрозуміло, що на тлі такої гри у Луческу розбурхалися емоції. Олег Блохін, Микола Павлов, Арсен Венґер, сер Алекс Ферґюсон, Жозе Моуріньо теж не тиснули руку після матчів. І що? Мабуть, на це були вагомі причини. Все це емоції, які все одно проходять після невдалих ігор», – зазначив начебто експерт, який зазвичай підтримує тільки один бік, переважно антиукраїнський.

«Цікаво буде подивитися завтрашній «Профутбол». Якщо Ігор Циганик буде докладно зупинятися на цьому моменті, то йому варто показати всі такі приклади. Тут, правда, все залежатиме від самої передачі і того, що вони захочуть показати: вщипнути «Шахтар» чи продемонструвати тенденцію, яка існує не тільки в українському тренерському цеху. Я, наприклад, теж не потиснув би руку тренеру, який на всю країну в ефірі базарною лайкою лаявся», – уже зовсім зманіпулював ситуацію Сергій Морозов, щоразу втрачаючи своє реноме експерта.
 

за матеріалами: Териконuafan.net
ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.158 / 5.6mb