<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Донецькі підлабузники виправдовують хамство Луческу

Spy-Football.com

15/9/2013 , 11:36

football_chanelВідомий футбольний експерт Сергій Морозов прокоментував епізод після матчу між донецьким « Шахтарем» та львівськими «Карпатами».

«Причиною поведінки Мірчі Луческу після матчу, крім футбольних емоцій, була груба гра з боку «Карпат». Перед Лігою чемпіонів для «Шахтаря» будь-яка травма на гірше. Саме в цьому я бачу основну причину, чому Луческу не потиснув руку Севідову. Згадайте стрибок Федорчука двома ногами в Дуґласа Кошту. Це ж був ризик нанесення травми. Зрозуміло, що на тлі такої гри у Луческу розбурхалися емоції. Олег Блохін, Микола Павлов, Арсен Венґер, сер Алекс Ферґюсон, Жозе Моуріньо теж не тиснули руку після матчів. І що? Мабуть, на це були вагомі причини. Все це емоції, які все одно проходять після невдалих ігор», – зазначив начебто експерт, який зазвичай підтримує тільки один бік, переважно антиукраїнський.

«Цікаво буде подивитися завтрашній «Профутбол». Якщо Ігор Циганик буде докладно зупинятися на цьому моменті, то йому варто показати всі такі приклади. Тут, правда, все залежатиме від самої передачі і того, що вони захочуть показати: вщипнути «Шахтар» чи продемонструвати тенденцію, яка існує не тільки в українському тренерському цеху. Я, наприклад, теж не потиснув би руку тренеру, який на всю країну в ефірі базарною лайкою лаявся», – уже зовсім зманіпулював ситуацію Сергій Морозов, щоразу втрачаючи своє реноме експерта.
 

за матеріалами: Териконuafan.net
ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама