Трибуна Ультрас

Ультрас відмовляються підтримувати “Говерлу” через Шуфричів

hoverla_ultrasУльтрас “Говерли” (“Закарпаття” у фанатських колах) відмовилися підтримувати клуб через “наїзди” родини Шуфричів – повідомляє Depo.ua.

Конфлікт між керівництвом “Говерли” – родиною Шуфричів – та ультрас триває не перший день. Шуфрич навіть організовував “тітушок”, щоб ті погрожували фанатам. І все це через червоно-чорні прапори та гасла “Шуфрич – ху..ло”.

Фанати “Говерли” не стали воювати з “сім’єю” нардепа Нестора Шуфрича, а просто відмовилися підтримувати клуб на секторах. В наступному сезоні ультрас на стадіоні в Ужгороді більше не буде.

Ультрас Сергій Український розповів про дану ситуацію.

“Зараз весь двіж вирішив, що більше не будуть підтримувати “Закарпаття”, усі відішли від цього клубу і тепер наш клуб ФК “Ужгород” – аматорська команда, яка має шанси вийти у 2-гу лігу. В нас були тільки розмови з тренером за підтримку. Команда дала знати одне, що фінансово вони зможуть нам допомагати (автобуси, банера, атрибутика)”, – каже Сергій.

Зазначимо, що ФК “Ужгород” грає в аматорському чемпіонаті Закарпаття.

ТегиТеги: Говерла, Ультрас,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.154 / 5.58mb