Трибуна UPL

Подвійні стандарти УПЛ. Зорі не передбачили перенесення матчу 7-ого туру на відміну від Маріуполя

Днями дирекція УПЛ затвердила дати проведення матчів 7-го туру чемпіонату України. У них була зазначено, що зустріч Шахтар – Маріуполь може бути перенесена на іншу дату у разі можливого виходу команди Олександра Бабича в наступний раунд Ліги Європи.

Приазовцям це не вдалося, в повторному поєдинку вони поступилися Бордо 1: 2. А ось ще один представник УПЛ в Лізі Європи – Зоря зуміла вийти в наступний раунд, зігравши внічию з Брагою (2: 2).

Ось тільки луганчанам дирекція Прем’єр-ліги не передбачила перенесення матчу 7-го туру, хоча, як і Маріуполь, вона теж повинна зіграти в суботу.

Раніше Прем’єр-ліга перенесла матч 4-го туру УПЛ між Маріуполем і Динамо на 26 вересня. За регламентом чемпіонату, команди повинні мати паузу в 48 годин між поєдинками в той час, як календар єврокубкових ігор заважав провести її в спочатку запланований термін.

У плей-офф раунді ЛЄ Зоря зіграє проти РБ Лейпцига, матчі відбудуться 23 і 30 серпня.

Джерело: SportArena

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.186 / 4.94mb