Дівчата #ДнепрДолженЖить

Дніпро має жити! Відома журналістка оголилася щоб врятувати Дніпро (ФОТО)

Spy-Football.com

18/2/2017 , 13:14

Журналіст з Дніпра і ведуча Zabeba News Яна Коваль взяла участь у відвертій фотосесії, щоб підтримати флешмоб і улюблену футбольну команду.

Футбольний клуб «Дніпро» зараз зазнає серйозних фінансових проблем, команда втратила ряд провідних гравців, а через невиплачених зарплат тренерам і колишнім футболістам знаходиться на межі вильоту з Прем’єр-ліги.

Щоб хоч якось привернути увагу до проблеми і підтримати улюблену команду журналіст і телеведуча з Дніпра Яна Коваль наважилася на відверту фотосесію, головним девізом якої стало гасло «# ДнепрДолженЖить»

«Я не уявляю, як таке велике місто може залишитися без футбольної команди. Ще недавно «Дніпро» громив усіх в Лізі Європи, а тепер може просто зникнути. У «Дніпра» завжди були найвідданіші фанати, дуже сподіваюся, що на проблему звернуть увагу і клуб не пропаде з футбольної карти України і всієї Європи », – пояснила свій вчинок дівчина.

Джерело informator.dp.ua

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

75 / 0.200 / 5.22mb