Трибуна ARENA LVIV

"Арену Львів" таки оштрафували

Spy-Football.com

18/11/2014 , 11:39

lvivУЄФА оголосила рішення дисциплінарного комітету стосовно львівського стадіону. «Арену Львів» дискваліфікували на один домашній матч. А ще Федерація футболу України має виплатити штраф, сума його не багато, не мало — майже 60 тисяч швейцарських франків - про це інформує радіо Львівська хвиля.

«Стадіон «Арена Львів» оштрафували таким чином: сектор, який вміщає не менше, ніж п’ять тисяч глядачів, повинен бути під час першого домашнього матчу порожній. За 30 днів до офіційного домашнього матчу ми повинні повідомити про це УЄФА. Йдеться про конкретну інформацію щодо сектору, який буде порожній під час домашньої гри Національної футбольної збірної команди України на “Арені Львів”. По-друге, Федерації футболу України має сплатити штраф 58 тисяч швейцарських франків», – розповів прес-аташе президента ФФУ Павло Терновий.

Нагадаємо, що жовту картку «Арена Львів» отримала після матчу між збірними Україна-Македонія. Стадіон опинився під загрозою дискваліфікації через поведінку окремих вболівальників.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.159 / 5.58mb