Трибуна FC METALLIST

Курченко: Ярославський благав мене купити Металіст

Spy-Football.com

18/12/2016 , 12:44

kurchenko_metalСергій Курченко врятував Металіст від розорення, коли купив його в 2012 році.

Про це заявив сам власник харківського клубу.

“Фактично, купивши клуб Металіст у 2012 році, я врятував його від розорення. Тоді настав термін виплати багатомільйонного кредиту, який колишній його власник, харківський горе-бізнесмен Ярославський, був не в змозі погасити. Він благав мене купити клуб і отримав за нього, в результаті, дуже серйозні гроші”, – сказав він.

“У мене було бажання зробити команду фаворитом української першості. Багато що вдалося. Придбав не тільки клуб, але і стадіон Металіст, розвивав школу дитячого футболу”, – зазначив Курченко.

За його словами, зараз його звинувачують у несплаті податків, комунальних платежів.

“Тактика проста – довести ситуацію до краху, а потім отримати з цього вигоду. Дуже зручна схема. Під виглядом допомоги клубу нібито виплатити комунальні борги і під цим приводом забрати його собі”, – розповів Курченко.

“Забавно, що погріти руки на цьому намагається той же Ярославський. Негоже в поважному віці займатися дрібним шахрайством. Але я Металіст не кидаю. За ним майбутнє. Команда себе ще покаже як в Україні, так і на міжнародних змаганнях”, – цитує Курченка Mk.ru.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
67 / 0.148 / 5.58mb