Трибуна EREMENKO

Екс-гравець Динамо дискваліфікований на 2 роки за кокаїн

Spy-Football.com

18/11/2016 , 22:48

cska_eremenko1УЄФА на своєму сайті офіційно оголосив рішення по дискваліфікації півзахисника збірної Фінляндії і московського ЦСКА Романа Єрьоменка.

В опублікованому комюніке повідомляється, що контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА ухвалила рішення про 2-річну дискваліфікацію для 29-річного півзахисника Романа Єрьоменка, відомого за виступами у складі київського Динамо з 2008 по 2011 рр.

Таке рішення УЄФА виніс через позитивний результат допінг-тесту, який футболіст здав після поєдинку Ліги чемпіонів з Байєром, що відбувся 14 вересня 2016 року і завершився внічию 2: 2. Примітно, що Роман Єременко в тій зустрічі став автором другого м’яча своєї команди.

Аналіз проби А футболіста показав наявність в його крові залишків кокаїну – стимулятора, що підпадає під категорію заборонених для вживання спортсменами Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА).

В результаті цього рішення Роман Єременко не може брати участь у змаганнях, що проводяться під егідою УЄФА протягом двох років, починаючи з 6 жовтня.

У нинішньому сезоні Єрьоменко провів 12 матчів і забив 4 голи за ЦСКА. Крім цього Роман є одним з лідерів збірної Фінляндії – суперника збірної України по відбірного циклу ЧС-2018. У стані фінської команди Єременко провів 73 поєдинки і забив 5 голів.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.115 / 4.93mb