Трибуна VIDEO

В чемпіонатах Італії та Нідерландів вводять систему відеоповторів

В елітному дивізіоні італійського футболу Серії А з наступного сезону будуть працювати додаткові асистенти арбітра, що допомагають йому користуватися відеотехнологіями в необхідних для цього ситуаціях.

Про це заявив глава асоціації італійських арбітрів Марчелло Ніччи, який підкреслив, що застосування нововведення на фінальному поєдинку поточного розіграшу Кубка Італії не передбачається.

«З перших днів нового сезону в Серії А ми вводимо практику використання відеоповторів. Нам потрібно отримати тільки схвалення Міжнародної ради футбольних асоціацій (IFAB) », – цитує Ніччи La Gazzetta dello Sport.

«Але в фіналі Кубка Італії відеоповтори застосовуватимуться».

Також введення системи відеоповторів оголосили в Нідерландах. Вже у поточному сезоні відеоповтори в Ередівізія використовувалися в окремих матчах в якості експерименту, але, за словами керівника колегії відеоарбітров Нідерландів Майка ван дер Руста, в найближчі роки вона стане нормою.

Що правда, застосування нових технологій на постійній основі заплановано з сезону-2018/19.

Нагадаємо, впровадження відеотехнологій в футбол почалося в березні 2016 го, коли з подачі нового президента ФІФА Джанні Інфантіно рішення про це прийняв IFAB. З тих пір відеоповтори були протестовані в ряді чемпіонатів і навіть на клубному чемпіонаті світу.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.179 / 5.26mb