Трибуна Spy News

Марадона: Я - кращий футболіст ХХ століття, а нагорода Пеле - лайно!

© РИА Новости. Григорий Сысоев

© РИА Новости. Григорій Сисоев

Легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона в черговий раз критично відгукнувся про рішення ФІФА нагородити Пеле титулом найкращого футболіста XX століття. За його словами , виключно він є кращим футболістом минулого століття.

” У 2000 році уболівальники вибрали мене найкращим гравцем ХХ століття , а Пеле став другим. Крім того , він навіть не був визнаний кращим спортсменом Бразилії , програвши Аїртоні Сенні .

Нагорода , яку ФІФА присудила Пеле – не варто навіть лайна ” , – наводить слова Марадони Goal.com.

Також він розкритикував президента ФІФА Зеппа Блаттера і ряд делегатів організації , заявивши , що ” вони настільки старі , що вже навіть не можуть водити машину , а багатьом з них вже за 95 років ” .

Нагадаємо , ФІФА у 2000 році вирішила об’єднати нагороду кращого гравця ХХ століття і вручила її Пеле і Марадоні одночасно. Однак у голосуванні вболівальників переміг саме аргентинець , який набрав 53% голосів.

Раніше Марадона також заявляв , що абсолютно кращим футболістом світу буде нинішній форвард “Барселони ” Ліонель Мессі.

Джерело: Sport.rbc.ru

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.169 / 5.57mb