Трибуна FFU

ФФУ покарав Волинь, Чорноморець, Динамо та Карпати матчами без глядачів

“Карпати”, “Динамо”, “Волинь” і “Чорноморець” отримали покарання за незадовільну поведінку своїх уболівальників.

“Карпати” покарані КДК ФФУ за расистські вигуки вболівальників на адресу захисника “Дніпра” Андерсона Піко. Львівський клуб заплатить штраф 250 тисяч гривень, а також буде закритий на один матч весь стадіон, крім центральної трибуни.

“Динамо” покарали за сукупністю поведінки фанатів на останніх виїзних матчах (особливо, в Сумах проти “Олімпіка” і з “Олександрією”). Київський клуб заплатить штраф за піротехніку, а також накладено заборону організованого виїзду уболівальників на наступний матч. Якщо не буде апеляції з боку “Динамо”, цим матчем стане гостьова гра з “Дніпром”.

“Чорноморець” за систематичне використання піротехніки у великій кількості покараний закриттям фанатського сектора на найближчий матч.

Також КДК ФФУ прийняв рішення закрити луцький Авангард на два найближчі домашні матчі Волині в УПЛ через нещодавній прояви нацизму на трибунах. Під час поєдинку 12-го туру УПЛ Волинь – Дніпро (3: 0) фан-сектор луцьких ультрас кілька разів проскандував «заряд» нацистського характеру.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.368 / 5.61mb