<
>

Реклама

Трибуна FC DNIPRO

ФФУ не планує видавати Дніпру атестат на участь в Прем'єр-лізі

Spy-Football.com

28/4/2017 , 14:38

За підсумками засідання атестаційного комітету ФФУ в четвер, 27 квітня, було прийнято рішення поки що ні підтверджувати участь Дніпра в наступному сезоні Прем’єр-ліги. Про це повідомляє SportArena.

Дніпро на даний момент знаходиться в зоні вильоту за спортивним принципом, посідаючи 11 місце в УПЛ. Але крім цього клуб також в разі порятунку ризикує не отримати місце у вищому дивізіоні на наступний сезон. Атестаційний комітет ФФУ має сувору позицію щодо дніпрян, які влітку цілком можуть повторити долю Металіста.

Протягом року Дніпро програв не одну справу в суді з приводу виплати боргів своїм колишнім співробітникам. Клуб систематично відмовляється виконувати рішення дисциплінарних органів, за що вже тричі був покараний зняттям очок.

Величезні суми заборгованостей дніпровського клубу не дають підстав сподіватися на виконання всіх цих вимог, тому в самому комітеті ФФУ не бачать можливості видачі атестата клубу.

Точно в такій ж ситуації рік тому опинився Металіст, якому не видали атестат на участь не тільки в Прем’єр-лізі, а й у будь-якій професійній лізі, після чого клуб припинив своє існування. Відносно Дніпра ситуація на даний момент схожа. Втім, мова поки йде тільки про участь у вищому дивізіоні.

До 15 травня у дніпровського клубу є час, щоб переконати комітет. До цієї дати буде проведено ще кілька засідань, а потім оголошено остаточне рішення. У Дніпра буде два тижні для оскарження рішення, але вже до 31 травня буде сформований остаточний список тих, кому дозволено брати участь в УПЛ.

Ситуація з майбутнім дніпрян ускладнюється ще й тим, що перед клубом стоїть загроза переведення в нижчу лігу. Навіть якщо якимось дивом Дніпро отримає атестат на участь в змаганнях під егідою ПФЛ, то його слід буде перевести з Першої до Другої ліги.

Як раніше повідомлялося, дніпровський клуб заборгував колишнім гравцям і тренерам клубу понад 20 мільйонів доларів.

Після 26-ти турів в чемпіонаті України Дніпро має 15 очок. Наступну зустріч команда Дмитра Михайленка зіграє проти Волині на виїзді 30 квітня.

ТегиТеги: Дніпро УПЛ

Реклама