Наші в єврокубках dynamo kyiv

Ретро-футбол. Ліга Чемпіонів 1994/95. "Динамо" - "Спартак" - 3:2 (Відео)

15/9/2016 , 13:20

У цей день 22 роки тому відбувся особливий матч.

Вперше одвічні суперники – київське “Динамо” та московський “Спартак” – зустрілися як представники різних країн. Матч відбувався в рамках розіграшу новоствореної ЛЧ, яка ще 3 роки до того була Кубком європейських чемпіонів.

Перший тайм – жах. “Спартак” забиває два м’ячі у ворота молодого Шовковського, а між тими м’ячами Михайленко (той, що нині “Дніпро” тренує) не забиває пенальті. Гірше нема куди…
Подейкують, що пан Леоненко (“експерт” телеканалу “Футбол”) досі ходить Києвом спокійно тільки через те, що 22 роки тому розписався у воротах москвичів двічі. Утім київський клуб цей результат не задовольняв. Виправити його на користь динамівців на 86 хвилині взявся 20-річний хлопець Сергій, якого сьогодні кличуть Сергій Станіславович.
Наступні 4 хвилини + компенсований час спливли в суцільній ейфорії стотисячного натовпу, неймовірно вдячного тим одинадцятьом, що були на полі.

Можна сварити сучасне “Динамо” та інші українські клуби за поразки і невдачі. Утім можна пробачити все за ті славетні перемоги, які були колись, які зустрічаються зараз і які неодмінно будуть у майбутньому!

14 вересня 1994 року. Київ. Стадіон Республіканський. 90 500 глядачів.

“Динамо” Київ – “Спартак” Москва – 3:2 (0:2)

Голи: 0:1 Пісарєв (12), 0:2 Тіхонов (38), 1:2, 2:2 Леоненко (48, 76), 3:2 Ребров (86)