>

Премєр-Ліга 16 тур

Favbet Ліга. Шахтар поступається Зорі, суддівські скандали в Ковалівці та Ужгороді

1/3/2021 , 11:44

Відкривав програму 16 туру матч у Києві де Десна приймала Інгулець. За наслідком першого тайму цифри показували специфічний парадокс: за рахунком вела «Десна» – 1:0, однак у плані володіння м’ячем першість була за формальними гостями – 55/45%. Це своєрідно віддзеркалило специфіку практичного ігрового стилю чернігівців, який дає результат і забезпечує перебування команди нагорі турнірної таблиці. Перебування там «Десна» закріпила за підсумком 16 туру Favbet Ліги: три очки підопічним Олександра Рябоконя забезпечили два основні фактори: реалізація «своїх» моментів та індивідуальні дії висококласних футболістів (цього вечора – Андрія Тотовицького й Андрія Гітченка). По перерві колектив у синій формі закріпив перевагу в рахунку, традиційно реалізувавши стандартні положення.

Єрмаков84'

Дуже цікавий матч розпочав суботню програму 16 туру Favbet Ліги. Зустрічалися команди з нижньої частини турнірної таблиці, але якість показаної ними гри доводить, що їхні турнірні місця мають бути значно вищими. Перший тайм завершився нічиєю: на черговий гол Дугласа маріупольці відповіли своїм наприкінці першої 45-хвилинки. При цьому на полі мала місце рівна гра з деякою – невеликою – перевагою підопічних Остапа Маркевича. Натомість по перерві намітилася відчутна перевага команди Ігора Йовічевіча: вона більше володіла м’ячем, швидше переходила середину поля, небезпечніше атакувала, частіше створювала небезпечні моменти, врешті, провівши необхідний гол. Слід зауважити, що в цей проміжок часу стала помітною краща фізична готовність футболістів у темно-синій формі. Втім, формальні господарі поля спромоглися на фінальний штурм, який дав їм змогу вирвати нічию – 2:2.

Кулаков87'

13'Дуглас

61' (пен)Довбик

«Олександрія» в Полтаві більше володіла ініціативою, але перемогла «Ворскла». Гості нагнітали напруження, створювали голеві моменти (до перерви вінцем цього став гол), однак господарі поля доволі швидко приходили до тями, користуючись помилками опонента в обороні. Фінальний результат міг будь-яким акурат до того моменту, як Кулач зробив «дубль»: лише третій забитий м’яч «Ворскли» забезпечив їй довгоочікувану перемогу.

Кулач77' (пен)

55'Бабогло

У драматичному матчі в Ковалівці на перше місце вийшла суддівська бригада на чолі з Олександром Омельченком. Спочатку “люди в чорному” зарахували гол господарів, який явно був забитий з порушенням правил. Після того як Кондраков на початку другого тайму рахунок зрівняв, знову глядачі побачили ряд дивних рішень арбітра. Вилучення “рухівця” Мисака, а згодом і тренера Федика, пенальті на 90 хвилині у ворота гостей, який не реалізував Гавриш. І тут як грім серед ясного неба постріл Кухаревича 3 30 метрів і гол у ворота Колоса на 90+6 хвилині.

Мисак34' (аг)

48'Кондраков

90'Кухаревич

Суддя став головним героєм матчу у Ужгороді. Ще у першому таймі Роман Блавацький призначив 2 пенальті у ворота гостей. Особливе питання викликає другий 11-метровий. У другому таймі Олімпік міг розраховувати на пенальті у ворота Миная, але судді в цей день призначати “точку” у ворота господарів відмовлялися. Донечани таки відквитали один гол, але на більше команді Юрія Калітвінцева не вистарчило сил.

Нурієв45' (пен)

21'Нкенг

Центральний матч туру відбувся на Олімпійському. «Гірники» вийшли на поле рішуче налаштовані перервати 3-матчеву безвиграшну серію проти луганців. Та зі стартовим пресингом гості впоралися спокійно і ближче до середини тайму перехопили ініціативу. Відмінні нагоди забити мали Вернидуб, Аллахяр та Гладкий, але Трубін у рамці воріт відіграв надійно.

Після перерви команди продовжили гру на високих швидкостях, обмінюючись небезпечними моментами. Емоції переповнювали, і після грубої гри Жуніора Рейса, підопічні Віктора Скрипника останню десятихвилинку догравали в меншості. «Гірники» влаштували масований пресинг, але і з ним гості впоралися, організували стрімку контратаку й у компенсований час вирвали перемогу!

Київ, НСК Олімпійський

4 267 глядачів

Шахтар ШАХ

0 : 1

завершено

Зоря ЗОР

90'Іванісеня

Підопічні Мірчі Луческу більше володіли ініціативою, частіше й інтенсивніше атакували й першу половину зустрічі завершили з комфортною перевагою 2:0. Після перерви гості довели свою перевагу до розгрому, реалізувавши ще дві нагоди. Львів’ян вистачило на гол престижу.