Перша Ліга DESNA

Десна не отримала атестат, в УПЛ зіграє Верес з тренером Кварцяним

Чернігівська Десна, яка зайняла друге місце в Першій лізі не отримала атестат на участь в Прем’єр-лізі, в той же час Верес виграв свою апеляцію і зіграє у вищому дивізіоні – повідомляє SportArena.

Верес домігся успіху завдяки тому, що надав безліч гарантій з приводу виправлення недоліків (в першу чергу), по реконструкції стадіону, тоді як у Десни виникли проблеми не просто з виконанням зобов’язань, але і формулювання того, як і коли проблеми будуть вирішені.

Також Верес привіз з собою гарантійні листи від мера і місцевої влади, тоді як у Десни подібної підтримки не було.

Крім того, на 90% новим головним тренером Вереса стане нинішній наставник Волині Віталій Кварцяний, а ряд гравців Волині переїде в сусідній обласний центр.

Сам же Народний клуб буде проводити матчі на луцькому стадіоні Авангард, поки в Рівному буде йти реконструкція місцевої арени. Втім, Верес розглядає і інші, менш очевидні варіанти.

Нагадаємо, Верес поступився Десні в таблиці минулого розіграшу Першої ліги 6 очок, хоча більшу частину сезону випереджав чернігівську команду.

В останній раз до цього рівненський клуб виступав в еліті українського футболу аж у сезоні-1 994/95.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.142 / 4.95mb