Перша Ліга FC NYVA

Тернопільська Нива припиняє існування?

nyvaПро це повідомляє офіційна сторінка тернопільської «Ниви» в одній із соціальних мереж.

З достовірних джерел стало відомо про припинення участі нашого клубу у 2-ій частині чемпіонату Першої ліги. Сьогодні відбудуться збори, де й буде оголошено гравцям про це рішення. Кіпрські «спонсори» на зв’язок не виходять, відповідно не віддають документи і не бажають спонсорувати «Ниву». – йдеться у повідомленні

Нагадаємо, тернопільський клуб залишається чи не єдиною командою першої ліги, яка досі не розпочала тренувальний процес після зимових канікул. Футболісти ще не збиралися для підготовки до другої половини сезону. За повідомленнями прес-служби клубу, керівництво «Ниви» — президент Степан Рубай і директор Павло Білик намагається зв’язатися з львівськими власниками ФК, щоб обговорити подальшу долю команди.

У стартовому матчі весняного циклу, який стартує 26 березня, тернопільську «Ниву», чекає дербі з ФК «Тернопіль». Наразі обидва представники Тернополя в першій лізі замикають турнірну таблицю.

Щоправда, ФК «Тернопіль» ще тиждень тому зібрався на тренувальний збір для підготовки до весняного сезону.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.139 / 5.47mb