Премєр-Ліга FC Hoverla

Ужгородську "Говерлу" залишили всі гравці, крім Шацьких

hoverlaУжгородський клуб “Говерла” залишило 15 орендованих гравців, із яких 9 футболістів “Динамо”, 5 – із “Шахтаря” і Лоренцо Шиміч, який поїхав до “Хайдука”.

Сьогодні, 1 липня, у чемпіонат Казахстану вирушить і 29-річний нападник “Говерли” Максим Фещук. Доля його остаточного переходу вирішиться у найближчі дні. Слід зазначити, що за умови успішних переговорів Фещук матиме змогу взяти участь у Лізі Європи у складі “Шахтаря” з Караганди.

Крім того, до Казахстану може перебратись нападник клубу Дмитро Хльобас.

У свою чергу, футболіст Олексій Полянський наразі тренується з “Металістом”, В’ячеслав Акімов перейде до “Іллічівця”, Олег Герасим’юк, Андрій Хомин та Дмитро Трухін перебувають у розташуванні донецького “Металурга”.

Александру Тудосе ймовірніше змінить “Говерлу” на чемпіона Молдови “Мілсамі”. Єдиним, хто не поспішає розлучатися із Ужгородом, є досвідчений гравець Максим Шацьких. “Мій контракт з “Говерлою” дійсний до літа 2016 року. Тому наразі знаходжусь в режимі очікування”, – зазначив Шацьких повідомляє prosport.tsn.ua

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.179 / 5.59mb