>

Премєр-Ліга 8 тур

Favbet Ліга. Вольова перемога Динамо, перша поразка Ворскли

2/11/2020 , 12:27

Відкривав порграму 8 туру УПЛ “маріупольське дербі” у Києві (нагадаємо, донецький Шахтар офіційно зареєстрований у Маріуполі). «Шахтар» хоча й вийшов на поле дещо експериментальним складом, не залишив шансів супернику. За перший тайм Маріуполь не завдав жодного удару у бік воріт Пятова. Натомість пропустив двічі. Після перерви малюнок гри особливо не змінився: «гірники» продовжували атакувати — гості відчайдушно захищатися. У підсумку м’яч ще двічі побував у воротах «Маріуполя», який зумів відповісти голом престижу.

Тайсон75'

72'Горбунов

Ковалівці зазнали першої поразки на домашньому оновленому стадіоні. Гості діяли організовано, швидко виходили з оборони в атаку, а головне вдало діяли в захисті. Саме Олімпік першим відкрив рахунок у середині першого тайму. По перерві ігровий малюнок фактично не змінився: «Колос» більше володів м’ячем, «Олімпік» організовував дуже й дуже небезпечні контратаки. Вже після того, як рахунок став 0:2, «Колос» почав атакувати більшими силами, тож і моменти у господарів поля почали виникати раз за разом. Один із таких завершився точно реалізованим пенальті у виконанні Євгена Селезньова. Але на більше господарям не вистарчило часу

Ковалівка, Колос

Колос КОЛ

1 : 2

завершено

Олімпік ОЛД

Селезньов86' (пен)

17'Беніто

62' (пен)Шахаб

Захопливий і драматичний матч відбувся в Олександрії. Рахунок у ньому змінювався кілька разів, і був можливий будь-який фінальний результат. Після першого тайму вели гості – 1:0, а могли забивати і більше. По перерві «Олександрія» ніби й володіла ініціативою, проте моментів майже не мала. Й аж тут дещо несподівано, за 10 хвилин до кінця матчу, господарі поля не просто зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Утім, «Десна» знову підтвердила свій клас, майже блискавично зрівнявши результат і втримали нічию.

Сітало82'

40' (пен)Тотовицький

84'Будківський

Через спалах коронавірусу в Динамо, у матчі проти Дніпра-1 кияни вже не виглядали такими явними фаворитами у цьому матчі. І гол формальних господарів(матч відбувся на НСК Олімпійський) на 22 хвилині підтсвердив що команді Луческу буде не просто. Проте несподіваний автогол Адамюка дещо надломив дніпоравців. І за хвилину до завершення першого тайму Циганков вивів динамвців вперед. Після перерви кияни мали більше небезпечних моментів, а дніпряни частіше били по воротах. Проте зрівняти рахунок не дозводив дебютант молодий олкіпер киян Руслан Нещерет.

Київ, НСК Олімпійсьий

СК Дніпро-1 ДН1

1 : 2

завершено

Динамо ДИН

Назаренко22'

35' (аг)Адамюк

44'Циганков

Зустріч дебютантів УПЛ в Ужгороді завершилась без голів. Обидві команди створили порівняно небагато небезпечних моментів, зробивши основний акцент на захисті власних воріт.

Ужгород, Авангард

Минай МИН

0 : 0

завершено

Рух Львів РУХ

Головна сенсація туру відбулася на Арені Львів. Господарі, після 19 матчів без перемог і відставки Цецадзе, мабуть, були окрилені днем народженням президента клубу Богдана Копитка. Перемогти вдалося одного із лідерів чемпіонату. «Ворскла» просто фантастично стартувала цього сезону і навряд чи хтось зміг спрогнозувати поразку команди Юрія Максимова у звітній зустрічі. Гості більше й небезпечніше атакували, більше володіли ініціативою, натомість городянам нічого не залишалося, як діяти на контратаках. Одна з таких завдяки індивідуальним діям Нича завершилася взяттям воріт. Всі старання полтавчан бодай зрівняти рахунок зазнали фіаско, не вдалося навіть реалізувати пенальті уже перед фінальним свистком.

Львів, Арена Львів

ФК Львів ЛВІ

1 : 0

завершено

Ворскла ВОР

Нич27'

Хоча матч і проходив у Запоріжжі, номінальним господарем були петровці. Зоря більше контролювала мач, але перший тайм пройшов без жодного удару у площину воріт. А після перерви на полі стало цікавіше. «Інгулець» заграв активніше, перехопив ініціативу і відкрив рахунок у матчі. Перевага підопічних Сергія Лавриненка тривала трохи більше десяти хвилин. Пенальті, яке з другої спроби реалізував Юрченко, принесла лише нічию команді Скрипника.