Премєр-Ліга fc metallurg

Запорізький Металург знімається з Чемпіонату України

mtzЗапорізький Металург знімається з чемпіонату України і прислав відповідний лист в українську Прем’єр-лігу.

Цю інформацію підтвердив і генеральний директор УПЛ Петро Іванов.

“Так, дійсно, такий лист надійшов – про те, що клуб знімається зі змагань і не розглядає можливість проведення найближчого матчу Прем’єр-ліги на увазі фінансової ситуації”, – сказав він.

“Ми направили у футбольний клуб наше звернення, щоб вони переглянули свій лист, ведемо переговори з Федерацією футболу Запорізької області. Запропонували розглянути можливість проведення матчу 10-го туру, а подальшу долю розглядати за сприяння усіх зацікавлених сторін у цьому питанні“, – зазначив Іванов.

За його словами, власник клубу Андрій Миколайович Шевчук погодився з умовами Федерації футболу Запорізької області та Прем’єр-ліги, щоб все-таки матч 10-го туру УПЛ Металург – Олімпік відбувся.

“Зараз чекаємо рішення керівництва ФК Металург (Запоріжжя)”, – цитує Іванова Футбол 24.

А от портал MatchDay повідомляє, що Запорізька обласна федерація футболу готова взяти на себе організацію і проведення найближчого матчу запорізького Металурга з донецьким Олімпіком.

Гра повинна відбутися в суботу, 3 жовтня, в Запоріжжі.

Таку пропозицію запорізька обласна федерація вже направила до Прем’єр-ліги.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.170 / 4.99mb