Перша Ліга Arsenal

Київський "Арсенал" займе місце "Сталі" у Першій лізі ?

Криза в алчевській “Сталі” може допомогти київському “Арсеналу”.

Справа в тому, що відроджений клуб раніше прагнув потрапити до Другої ліги чемпіонату України з футболу і почати свої виступи там з літа 2015 року. Але доля сама підкинула “Арсеналу” подарунок.

Неможливість алчевської “Сталі” продовжувати виступи у Першій лізі призвела до нестачі команд в турнірі. Тут і згадали про “Арсенал”. Кияни мають шанс буквально зайняти місце “Сталі” і почати виступи на такому рівні вже навесні.

Нагадаємо, алчевська сталь завила що знімається зі змагань у першій лізі через фінансові проблеми. Але “сталевари” просять просто призупинити їхнє членство у ПФЛ, аби вже влітку мати змогу повернутися. “Сталь” сподівається, що головний спонсор команди Алчевський металургійний комбінат запрацює з весни. Раніше такою опцією скористався краматорський “Авангард”.

Джерело: footboom.com

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
67 / 0.137 / 5.55mb