Премєр-Ліга UPL

В УПЛ з'явився ще один телетранслятор

У наступному сезоні матчі Прем’єр ліги будуть транслювати три телеканали.

Назва телеканалу, який в новому сезоні буде показувати матчі УПЛ, поки що залишається невідомим.

«У нас з’явився ще один телетранслятор, який готовий транслювати матчі Прем’єр-ліги на внутрішньому ринку. Це не телеканал 2+2, а ще один телетранслятор, який запропонував досить пристойну суму », – сказав Генінсон в інтерв’ю телеканалу Футбол 1.

При цьому телеканал Футбол створить з новим телнтранслятором телевізійний пул. Також матчі УПЛ продовжити показувати 2+2.

«Разом з телеканалом Футбол буде створено телевізійний пул, а клуби вже побачили сітку розподілу грошей за реалізацію медіаправ на внутрішньому ринку, а також бонусом ті гроші, які ми залучимо з міжнародних ринків. Як мінімум це буде по одному мільйону гривень з міжнародного ринку на кожен клуб додатково ».

Нагадаємо, на даний момент телевізійні права домашніх матчів клубів чемпіонату зосереджені у двох медіа-холдингів – 1+1 медіа, власником якого є президент Дніпра Ігор Коломойський, і медіа-група Україна, яка є одним з численних активів власника Шахтаря Ріната Ахметова. 

Джерело: http://sportarena.com

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

61 / 0.230 / 5.23mb